Zadzwoń ! ...pomożemy uzyskać wyższe odszkodowanie


BEZPŁATNIE:
  • Analizujemy wszystkie ubezpieczenia Klienta
  • Informujemy jakie dszkodowania przysługują
  • Doradzamy jak postępować w procesie odszkodowawczym

Świadczenia dla posiadaczy starych polis posagowych (zaopatrzenia dzieci)

Posiadacze starych polis posagowych PZU mają prawo do zwiększenia sumy świadczenia (waloryzacji) na podsatwie art.358 § Kodeksu Cywilnego. W praktyce, oznacza to możliwość otrzymania świadczenia kilka razy wiekszego niż oferowane pierwotnie przez PZU !

W latach 80 tych i 90 polisy posagowe były bardzo popularną formą gromadzenia pieniędzy w celu finansowego zabezpieczenia startu dzieci w dorosłe życie. Niestety nie gwarantowały one właściwej ochrony przed skutkami dewaluacji pieniądza. W efekcie, w latach ‘89-‘93, na skutek szalejącej hiperinflacji, wartość zgromadzonego na polisach kapitału drastycznie spadła. Dziś, gdy kończą się umowy, ubezpieczyciel proponuje śmiesznie niskie kwoty świadczeń, które w żadnym wypadku nie spełniają celu w jakim je zawierano.

Na szczęście, istnieje skuteczna procedura prawna do wyegzekwowania kwot kilka razy większych niż oferowane pierwotnie. Jednak już na początkowym etapie realizacji świadczenia musimy uniknąć błędów i pułapek, które mogą zamknąć drogę do uzyskania należnych pieniędzy. W tym celu, jeszcze przed odebraniem pierwszej przyznanej kwoty opłaca się skorzystać z fachowej porady.

Nasze Biuro zapewni Ci wszechstronną pomoc w zakresie :

  • wyliczenia możliwej do uzyskania kwoty świadczenia (bezpłatnie)
  • porady jak uniknąć pułapek prawnych (bezpłatnie)
  • dochodzenia sądownego świadczenia (odpłatnie tylko w przypadku wygrania procesu)

Oferujemy także kompleksowe prowadzenie całej procedury przez naszych prawników - począwszy od korespondencji z zakładem ubezpieczeń aż do uzyskania korzystnego wyroku (nie zachodzi konieczność udziału Klienta w czynnościach procesowych ani w samym procesie sądowym). Opłatę pobieramy dopiero (i jedynie) po wyegzekwowaniu pieniędzy od firmy ubezpieczeniowej.